Wtorek, 28.09.2021. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaO nas

O nas

Kwiaty to nasza pasja!!!

Jesteśmy firmą rodzinną istniejacą na rynku od ponad 30 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na spełnienie wszelkich oczekiwań naszych Klientów, którym gwarantujemy rzetelność, uczciwość i profesjonalność naszych usług.

Jakość naszych kompozycji kwiatowych jest dla nas sprawą niezwykłej wagi, Dokładamy wszelkich starań, by każda kompozycja była przygotowana z niezwykłą starannością i dokładnością. Wykonujemy: wiązanki ślubne, wiązanki na samochód, strojenie kościołów, wiązanki i bukiety okolicznościowe, dekoracje wnętrz.

Nasi floryści skomponują oryginalną kompozycję zgodnie z Państwa sugestiami i potrzebami. Jeżeli wybierają się Państwo na przyjęcie, ślub, pogrzeb lub poprostu chcą Państwo kupić kwiaty na inną okazję, wystarczy do nas zadzwonić, określić kolorystykę, rodzaj okazji, a my dostarczymy kwiaty pod wskazany adres.

Mogą też Państwo wybrać kwiaty nie wychodząc z domu,  korzystając jedynie z naszej strony internetowej. W tym celu przygotowaliśmy szeroki asortyment kompozycji kwiatowych.